تاریخچه

شرکت صنعتی معدنی پایا فولاد کویر یزد، در سال 1393 با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و رویکرد اشتغال‌زائی نیروهای بومی و رونق اقتصادی در منطقه ساغند (بخش خرانق؛ شهر اردکان؛ استان یزد) تأسیس شد؛ این شرکت در سال 1397 فعالیت خود را به طور جدی و مستمر آغاز نمود که تا کنون  به ایجاد حدود 2300 شغل به صورت مستقیم و غیر مستقیم در منطقه انجامید است؛ پایا فولاد همچنین توانسته است با تأمین مواد اولیه به صورت سنگ‌آهن دانه‌بندی شده یا کلوخه از معادن بزرگ منطقه،  اقدام به تولید دو میلیون تن کنسانتره سنگ‌آهن با عیار 66.5% کرده و آن را در اختیار صنایع فولادی قرار دهد.

چشم انداز

شرکت صنعتی معدنی پایا فولاد کویر یزد با تولید و عرضه‌ی محصولی با کیفیت بالا، قابل رقابت و مورد اعتماد که بر پایه رشد و توسعه پایدار می‌باشد،در نظر دارد تا علاوه بر افزایش سهم حضور خود در بازار داخلی، وارد بازار جهانی گردد.

همچنین، در ادامه‌ی طرح‌های توسعه‌ای خود برای تکمیل زنجیره فولاد، قصد دارد تا در آینده‌ی نزدیک، پروژه‌هایی مانند گندله سازی و آهن اسفنجی را با توجه به ظرفیت‌های منطقه و بازار فولاد، مورد بررسی و پژوهش قرار دهد.

مأموریت

ما در تولید و عرضه‌ی بهترین کیفیت ممکن از کنسانتره، متمرکز هستیم. هدف ما ارائه راهکارهای نوآورانه و پایدار برای فرآوری سنگ‌آهن و کسب سود پایدار است.

همچنین تیم حرفه‌ای و متخصص ما با استفاده از فناوری‌های پیشرو، چند دهه تجربه و تلاش بی‌وقفه به دنبال کسب نتایج بالقوه و تأمین رضایت بلند مدت مشتریان و سایر ذینفعان است.

ساختار سازمانی